-50%Пенал-книжка Kite №18-623 "Popcon Bear" на 2 отделения
- Готово к отправке
- Код: PO18-623
280 ₴
140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 13.7 см |
| Ширина | 3.7 см |
| Высота | 19.5 см |
| Персонажи | Popcorn Bear |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для ПЕРШОКЛАСНИКІВ, Для ШКОЛИ, З ЛІЦЕНЗІЯМИ Disney, Футбол та ін., ЗА СПИСКОМ до школи, Мила, весела, ГАРНА канцелярія, На ПОДАРУНОК, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 19,5 x 13,7 x 3,7 см |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 1-2 класу, для школярів 3-4 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість |
| тип пеналу | книжка |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 2 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
| ліцензія | Popcorn Bear |
- Цена: 140 ₴



