-50%Пенал-книжка 1Вересня №531798 "Winx" на 1отделение с 2 отворотами для девочки
- Готово к отправке
- Код: 531798
320 ₴
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1 Вересня |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Синий |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 3 см |
| Высота | 21 см |
| Персонажи | Winx |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | дівочі малюнки |
| Страна регистрации бренда | Англія-Україна |
| Назначение | Для ПЕРШОКЛАСНИКІВ, Для ШКОЛИ, З ЛІЦЕНЗІЯМИ Disney, Футбол та ін., ЗА СПИСКОМ до школи, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 14x21x3 см |
| Конструктивные особенности | 2 відворота |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 1-2 класу, для дошкільнят |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість, блискучість |
| тип пеналу | книжка |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
| ліцензія | Winx fairy |
- Цена: 160 ₴
