
Пенал-книжка Kite №24-621-6 "Next Level" на 1 отделение с 1 отворотом для мальчика
- Готово к отправке
- Код: K24-621-6
360 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Пол | Для мальчиков |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 3.9 см |
| Высота | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | компьютрні ігри |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для ПЕРШОКЛАСНИКІВ, Для ТВОРЧОСТІ та ХОБІ, Для ШКОЛИ, ЗА СПИСКОМ до школи, На ПОДАРУНОК |
| Размер | 20x14x3,9 см |
| Конструктивные особенности | 1 відворот |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 1-2 класу, для школярів 3-4 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість |
| тип пеналу | книжка |
| пол споживача | чоловічий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
- Цена: 360 ₴






