-30%Пенал-сошетка силиконовый 1Вересня №531956 "Love" на 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: 531956
320 ₴
224 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1 Вересня |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Силикон |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Высота | 8.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | написи |
| Страна регистрации бренда | Англія-Україна |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Для ШКОЛИ, Мила, весела, ГАРНА канцелярія, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 8,5 x21 x3,5 cм |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для студентів, для молоді |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, soft-touch ефект, швидке висихання, водовідштовхування |
| тип пеналу | сошетка, косметичка |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | сілікон |
- Цена: 224 ₴
