-50%Пенал-косметичка Kite №18-668-3 на 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: K18-668-3
298 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Черный |
| Длина | 19 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Высота | 9 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | дівочі малюнки, написи |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Для ШКОЛИ, На ПОДАРУНОК, Подарунок ЖІНЦІ, ДІВЧИНІ |
| Размер | 9 x 19 x 4,5 cм |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для студентів, для молоді, для школярів 8-12 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість |
| тип пеналу | сошетка, косметичка |
| додаткове оздоблення текстилю | нашивки |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
- Цена: 149 ₴


