-50%Пенал-косметичка Kite №18-655-1 "Prima Maria" на 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: PM18-655-1
298 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Синий |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 9 см |
| Высота | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | З ЛІЦЕНЗІЯМИ Disney, Футбол та ін., Мила, весела, ГАРНА канцелярія, ОРИГІНАЛЬНІ подарунки, Подарунок ЖІНЦІ, ДІВЧИНІ |
| Размер | 17 x 11 x 9 cм |
| Конструктивные особенности | розширений |
| цільова аудиторія | для творчих особистостей, для шукачів подарунків, для туристів та відпочивальників, для молоді |
| властивості матеріалу виготовлення | щільність |
| тип пеналу | косметичка |
| додаткове оздоблення текстилю | контрасні блискавки |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
| ліцензія | Prima Maria |
- Цена: 149 ₴



