-50%Пенал-сошетка Kite №17-649 "Junior" на 1 отделение с 2 карманами
- Готово к отправке
- Код: K17-649
198 ₴
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 4 см |
| Высота | 9 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | птахи, горошок |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Для ШКОЛИ, Мила, весела, ГАРНА канцелярія, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 9х20х4 см |
| Конструктивные особенности | 2 кишені |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 5-7 класу, для молоді |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість |
| тип пеналу | сошетка |
| додаткове оздоблення текстилю | кишеня з декоративною сіткою |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 2 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
- Цена: 99 ₴

