-50%Пенал-сошетка CFS №85588 "Batterfly" на 1 отделение с вышивкой
- Готово к отправке
- Код: CF85588
220 ₴
110 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CFS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Синий |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 4 см |
| Высота | 9 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | написи, метелики |
| Страна регистрации бренда | Німеччина-Україна |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Для ШКОЛИ, Мила, весела, ГАРНА канцелярія, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 9 x 20 x 4 см |
| Конструктивные особенности | клапан |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 5-7 класу, для молоді |
| відтінок | темний |
| властивості матеріалу виготовлення | щільність |
| тип пеналу | сошетка, косметичка |
| додаткове оздоблення текстилю | нашивки, контрасні канти, ліпучка, вишивка |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер, джинс |
- Цена: 110 ₴
