-20%Пенал-сошетка Yes №531826 "Play" на 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: 531826
198 ₴
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Синий |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Высота | 7.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | дівочі малюнки, геометрчний малюнок, сердечка |
| Страна регистрации бренда | Англія-Україна |
| Назначение | Для ШКОЛИ, На ПОДАРУНОК, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 7,5 x20 x 4,5 cм |
| цільова аудиторія | для творчих особистостей, для шукачів подарунків, для молоді, для школярів 8-12 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість |
| тип пеналу | сошетка |
| додаткове оздоблення текстилю | контрасні блискавки |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
- Цена: 158 ₴
