-50%Пенал-сошетка Yes TP-23 №532526 "Purr-fect" на 1 отделение с помпонами
- Готово к отправке
- Код: 532526
298 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 2.4 см |
| Высота | 8.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | котики, собачки |
| Страна регистрации бренда | Англія-Україна |
| Назначение | Для ШКОЛИ, Мила, весела, ГАРНА канцелярія, На ПОДАРУНОК, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 8,5 x17 x 2,4 cм |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 5-7 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність, світлостійкість |
| тип пеналу | сошетка |
| додаткове оздоблення текстилю | понпони, контрасні блискавки, об'ємні елементи |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | канвас |
- Цена: 149 ₴

