-10%Пенал-тубус Warta №381 "Гипюр" 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: 381
280 ₴
252 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Warta |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Пенал-тубус |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Искусственная кожа |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Хаки |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Высота | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Елітна, ДОБРОТНА канцелярія, ОРИГІНАЛЬНІ подарунки, Подарунок ЖІНЦІ, ДІВЧИНІ |
| Размер | 7 x21 x 6,5 см |
| цільова аудиторія | для творчих особистостей, для шукачів подарунків, для молоді |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, щільність |
| тип пеналу | косметичка, тубус |
| додаткове оздоблення текстилю | під тканину |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | шкірзам |
- Цена: 252 ₴
