-50%Пенал-тубус Kite №17-640-1 "Tropical flower" на 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: K17-640-1
220 ₴
110 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-тубус |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Цвет | Голубой |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Высота | 6.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | квіти, природа |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Для ТВОРЧОСТІ та ХОБІ, Для ШКОЛИ, На ПОДАРУНОК, Подарунок ДІВЧИНЦІ |
| Размер | 6,5 x 20 x 6,5 см |
| цільова аудиторія | для творчих особистостей, для шукачів подарунків, для студентів, для молоді, для школярів 8-12 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | щільність |
| тип пеналу | тубус |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
- Цена: 110 ₴

