-50%Пенал-косметичка Kite №17-685-2 "Smile"
- Готово к отправке
- Код: K17-685-2
180 ₴
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 19.5 см |
| Ширина | 0.5 см |
| Высота | 10.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | хлопчачі малюнки |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для СТУДЕНТІВ, Для ШКОЛИ, Мила, весела, ГАРНА канцелярія, Подарунок ДІВЧИНЦІ, Подарунок ХЛОПЧИКУ |
| Размер | 10,5 x19,5 x 0,5 cм |
| цільова аудиторія | для творчих особистостей, для шукачів подарунків, для студентів, для молоді |
| відтінок | неоновий |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання |
| тип пеналу | косметичка |
| пол споживача | унісекс |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | нейлон |
- Цена: 90 ₴

