-30%Пенал-сошетка силиконовый Kite №20-690-4 на 1 отделение
- Готово к отправке
- Код: K20-690-4
260 ₴
182 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Внимание: Минимальный заказ 200 грн. Отправка производится после предоплаты 10% от заказа, но не менее 200 грн (входят в оплату) или по Пром-оплате. Доступен самовывоз из магазина Limamo в Киеве.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Силикон |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Высота | 6.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| зображення | котики, собачки |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Назначение | Для ПЕРШОКЛАСНИКІВ, Для СТУДЕНТІВ, Для ШКОЛИ, ЗА СПИСКОМ до школи |
| Размер | 6,5 x20 x3,5 cì |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для студентів, для школярів 8-12 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | легке прання, soft-touch ефект, щільність, світлостійкість, водовідштовхування |
| тип пеналу | сошетка |
| додаткове оздоблення текстилю | контрасні блискавки |
| пол споживача | жіночий |
| Наполнение | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | сілікон |
- Цена: 182 ₴

