
Пенал-футляр DeLune №9-115 з відворотом та кишенями
- Готово к отправке
- Код: EH969
320 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeLune |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-коробка |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 23.5 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Высота | 4 см |
- Цена: 320 ₴
