
Сумка через плече Yes CB-2 №550069 "Minecraft Arrow" 20*17*6см для чоловіка, хлопця
- Готово до відправки
- Код: 550069
1 339 ₴
Увага: Мінімальне замовлення 200 грн. Відправлення здійснюється після передоплати 10% від замовлення, але не менше 200 грн (входять в оплату) або по Пром-оплаті. Доступний самовивіз із магазину Limamo у Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Англія-Україна |
- Ціна: 1 339 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка замовлень — дбайливо та надійно! Усі канцтовари Limamo ми пакуємо ретельно та надійно, щоб товари приїхали до вас у відмінному стані. Для захисту використовуємо: прозору ПВХ-плівку або крафтовий папір; повітряно-пухирчасту плівку для крихких та делікатних виробів. Таке пакування гарантує збереження блокнотів, щоденників, ручок та іншої продукції під час транспортування та забезпечує вам приємне отримання покупок.






