
Губка зтираюча для дошки Eagle №TY341 на магниті у пластиковому корпусі
- Готово до відправки
- Код: TY341
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Увага: Мінімальне замовлення 200 грн. Відправлення здійснюється після передоплати 10% від замовлення, але не менше 200 грн (входять в оплату) або по Пром-оплаті. Доступний самовивіз із магазину Limamo у Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний/горизонтальний |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 5.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Призначення | Для ОФІСУ, для СТУДЕНТИВ, для ШКОлю |
| Розмір | 5,5* 11 * 3 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 48 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка замовлень — дбайливо та надійно! Усі канцтовари Limamo ми пакуємо ретельно та надійно, щоб товари приїхали до вас у відмінному стані. Для захисту використовуємо: прозору ПВХ-плівку або крафтовий папір; повітряно-пухирчасту плівку для крихких та делікатних виробів. Таке пакування гарантує збереження блокнотів, щоденників, ручок та іншої продукції під час транспортування та забезпечує вам приємне отримання покупок.

