
Пенал-книжка Yes HP-04 №533628 "Pusheen Shiny" на 1 відділення з 2 відворотами
- Готово до відправки
- Код: 533628
399 ₴
Увага: Мінімальне замовлення 200 грн. Відправлення здійснюється після передоплати 10% від замовлення, але не менше 200 грн (входять в оплату) або по Пром-оплаті. Доступний самовивіз із магазину Limamo у Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Англія-Україна |
| Розмір | 14 х 21 х 4 см |
| Конструктивні особливості | 2 відворота |
| цільова аудиторія | для шукачів подарунків, для школярів 1-2 класу, для школярів 3-4 класу |
| властивості матеріалу виготовлення | зносостійкість, щільність |
| тип пеналу | книжка |
| пів долоню | жіночий |
| Наповнення | без наповнення |
| кількість відділень, шт | 1 |
| матеріал виготовлення текстилю | поліестер |
| ліцензія | Pusheen |
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка замовлень — дбайливо та надійно! Усі канцтовари Limamo ми пакуємо ретельно та надійно, щоб товари приїхали до вас у відмінному стані. Для захисту використовуємо: прозору ПВХ-плівку або крафтовий папір; повітряно-пухирчасту плівку для крихких та делікатних виробів. Таке пакування гарантує збереження блокнотів, щоденників, ручок та іншої продукції під час транспортування та забезпечує вам приємне отримання покупок.


